Wielu z nas uważa, że śpi w „czystym łóżku”, bo przecież co pewien czas zmieniamy pościel i odkurzamy materac lub łóżko. Tak niestety nie jest. Bardzo ważną rzeczą jest usunięcie kurzu, a wraz z nim roztoczy ze środka czyszczonych materaców, a nie tylko zadbanie o ich wygląd zewnętrzny. Wszelkiego rodzaju wersalki, łóżka, materace, kanapy, poduszki, kołdry, pierzyny stanowią główne miejsce, gdzie roztocza żyją i rozmnażają się. W naszych materacach oprócz żywych roztoczy, jaj roztoczy oraz martwych roztoczy mamy również ich odchody pl.wikipedia.org. To właśnie odchody te są przyczyną uczulenia, alergii, duszności, kaszlu, łzawienia oczu, atopowego zapalenia skóry. W następstwie tego rano budzimy się często niewyspani, rozbici, z migrenowymi bólami głowy. By do tego nie doprowadzać należy regularnie czyścić nasze łóżka, materace, poduszki i pierzyny.

Nie musisz wymieniać materac na nowy, żeby zdrowo spać. Skuteczność naszej metody czyszczenia materacy i łóżek tkwi w unikalnej opatentowanej technologii urządzenia, które do tego stosujemy https://www.youtube.com/watch?v=s5V2Q_Ln-mc. Dzięki potężnej sile ssania (moc turbiny, na którą montowana jest szczotka mechaniczna to 17.5 tys. obr/min) i systemie wibracji urządzenie usuwa kurz, roztocza i ich odchody, pleśń, bakterie, zarodniki wirusów oraz wszelkie najmniejsze mikroorganizmy wielkości 0,3 mikrona aż do 45 cm w głąb materaca. Dzięki systemowi filtracji Miron Magic HEPA 11 metoda ta jest całkowicie bezpyłowa, co daje Państwu gwarancję, że na zewnątrz nic z worka filtracyjnego się nie wydostanie i nie trafi z powrotem do powietrza, którym oddychacie.

Po mechanicznym wyczyszczeniu materac lub łóżko pierzemy metodą „szamponowania”. Jest to system prania, który nie odbywa się za pomocą wody, lecz piany w której jest tylko 30% wody dzięki czemu prany materac lub łóżko nie jest przemoczone i maksymalnie do godziny jest suche. Do prania używamy wyłącznie środków hipoalergicznych. Dodatkowo proponujemy zabezpieczenie antyalergenne, które zapobiega rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego. Dodatkowo proponujemy zabezpieczenie antyalergenne, które zapobiega rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego

Rate this post